Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

Sokol Lhota pod Libčany "B" - AFK Sokol Dobřenice 4:1 (2:0)

Branky: Palina 2x, Jedlička L., Jedlička M. - Duřt

Rozhodčí: Štancl

ŽK: 0:0

K dalšímu utkání na hřišti soupeře jsme zajížděli do Lhoty pod Libčany, kde nás čekal místní B-tým. Téměř kompletní sestava a silná tréninková účast v uplynulém týdnu slibovala, že bychom si mohli po dlouhé době odvést tři body. Od začátku zápasu se však hrála vyrovnaná partie s šancemi na obou stranách. První šanci domácí zneškodnil Tomáš Brož, naši po rohu neproměnil Michal Kotek. Ve 28. minutě zahrávali domácí trestný kop, brankář Tomáš Brož střelu neudržel a dobíhající hráč otevřel skóre – 1:0.

Za dalších osm minut bylo ještě hůře. Centr z naší pravé strany prošel celý velkým vápnem a domácí hráč prostřelil nešťastně uklouznuvšího Tomáše Brože 2:0.

I přes nepříznivý stav jsme se snažili ztéci lhoteckou branku, trestný kop Pavla Lexy skončil na tyčce, hlavičku Oty Císaře domácí odvrátili na brankové čáře. Tak skončila první půle.

Po přestávkovém uragánu jménem Petr Klempíř jsme nastoupili ve snaze na vyrovnání. Příležitost Ondry Špalka skončila vedle, střelu Martina Dvořáka kryl brankář, trestný kop Pavla Lexy těsně minul bránu. A tak přišel trest. V 68. minutě nikdo z obránců neodkopl míč, který domácí útočník napálil do naší brány – 3:0.

V 78. minutě se nám přeci jen podařilo vstřelit branku. Martin Dvořák našel krásnou přihrávkou Martina Duřta, který snížil – 3:1.

Byli to však nakonec domácí, kteří uzavřeli účet zápasu. V 87. minutě utekl hráč, který podle vybíhajícího Tomáše Brože skóroval – 4:1.

Tímto výsledkem tedy celé utkání skončilo.