Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

Novinky

Dobřenice - Kratonohy 2:3 (video)

Dobřenice tuto sobotu prohrály 2:3 proti Kratonohům v mistrovském utkání 3. třídy. Kratonohy držely míč na hřišti déle než domácí, ale i přesto se jednalo o vyrovnaný zápas, který mohl skončit remízou. Na videu si můžete pustit sestřih tohoto zápasu.

Dobřenice - Myštěves 5:1 (video + foto)

Sobotní zápas jsme odehráli s mužstvem Myštěvsi, které je sice v tabulce na posledním místě, ale hráli jsme s ním vyrovnaný zápas.

Po několika letech jsme v brance opět mohli vidět Tomáše Brože. Zápas vychytal s přehledem a budeme rádi, pokud ho uvidíme hrát častěji.

V zápase byl střelecky úspěšný Michal Lesák, když vstřelil 4 góly. Bohužel penaltu a její opakování neproměnil. Poslední gól vstřelil Michal Lenomar

Video a fotky ze zápasu Dobřenice - Lužec 7:3

V děštivém nedělním odpoledne jsme přivítali na domácím hřišti hráče Lužce n.C.

Na začátku zápasu jsme hosty překvapili kombinační akcí a již v 6 minutě jsme vedli 2:0. Vypadalo to na snadný zápas.

Poločas skončil 3:1 poté co hosté proměnili pokutový kop po faulu ve vápně.

V druhém poločase V. Hladký z velkého vápna umístěnou překvapil brankáře a již to bylo 4:1

Chvíli poté si P. Blažek dal vlastní gól a skóre do 60 min. zůstávalo na 4:2. Padaly góly na obou stranách, brankář soupeře nám chytil i penaltu.

Zápas nakonec skončil výhrou Dobřenic 7:3, přičemž 5 gólů střelil M. Lesák, gratulujeme.

Děkujeme našim fanouškům, že nás přišli podpořit i v tomto počasí a že si užili zápas bohatý na góly.