Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

Novinky

TJ Sokol Malšova Lhota - AFK Sokol Dobřenice 2:4 (1:2)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na hřiště TJ Sokol Malšova Lhota s cílem odčinit porážku z domácího utkání. K tomu nám měla dopomoci nejenom nová akvizice v bráně – Martin Kotek, který zaskočil za dovolenkáře Tomáše Brože, ale také zbrusu nové modro-bílé dresy.

Bohužel, někteří z naší jedenáctky se ještě nestačili dotknout míče a už jsme prohrávali. Trestuhodně jsme nechali volný střed hřiště a domácí nás potrestali. Martinovým prvním zákrokem, tak bylo vyndat míč ze sítě. Martin Kotek neprožil vůbec šťastnou premiéru, když musel o pár minut nuceně střídat s nataženým svalem.

Z prvotního šoku jsme se však dokázali oklepat a začali vystrkovat své růžky. Do ofsajdové pasti domácí postupně chytili Míšu, Otu, i Romku až skvěle načasovaný náběh Marka Helebranta se domácím nepodařilo vystavit do ofsajdu a „levonohý" střelec se nemýlil. Bohužel místo převzetí taktovky utkání jsme opět chybovali obranných řadách a domácí útočník nadvakrát dopravil míč do sítě.

V poločase jsme tedy ztráceli jednu branku, ale stále jsme věřili.... A i napodruhé domácím zklamala ofsajdová past. Tentokráte si výborně z pozice „falešného" levého záložníka Ota Císař a podél brankáře vyrovnal stav utkání na 2:2.

Domácí však i do třetice dokázali odskočit. Nevině vyhlížející akcí se prokombinovali k velkému vápnu a k velké radosti domácích střelecký pokus zapadl k tyči. Než jsme se stačili vzpamatovat a vymyslet kloudnou odpověď, přišla čtvrtá a rozhodující rána domácích. Po dlouhém nákopu postupně chybovala celá obrana a domácí, tak neměli větší problém uklidit míč do naší sítě.

Zbytek utkání se již dohrával pouze z povinnosti a tak se musíme nyní soustředit plně na domácí utkání se Skřivany, abychom odčinili poslední špatné výsledky.