Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

Novinky

AFK Sokol Dobřenice - TJ Slavoj Skřivany 1:4 (0:2)

Na domácím hřišti jsme přivítali hráče Skřivan.

I přes slušné počasí přišlo málo našich fanoušků, kteří by nás podpořili. A jak se na konec ukázalo, potřebovali bychom to.

Začátek zápasu jsme opět prošvihli a tak jsme už ve 4 minutě vyndávali míč ze sítě. Druhý gól následoval z přímého kopu ve 12 minutě, na který si Standa jen stačil šáhnout.

V prvním poločase jsme si vůbec nevěřili a tak jsme spoustu balónů ztratili po nepřesných nahrávkách a v prohraných osobních soubojích. Neměli jsme ani trošku štěstí v koncovce a dokonce jsme od 23 minuty hráli o 10 hráčích, když byl po 2 žlutých byl vyloučen Pavel Kučera.

Díky našemu oslabení jsme se spíše více bránili a hráli na brejky, ale přesto jsme měli hodně šancí, převážně v druhém poločase. I přes spoustu rohových kopů, přímých kopů se nám nepodařilo vstřelit gól.

Když jsme nedali gól, tak opět přišel trest v 72 minutě, kdy jsme po přerušené útočné akci dostali usmolený gól od tyče. Dvě minuty před koncem jsme dostali po nedůsledném obsazení gól z rohu.

V poslední minutě alespoň Míša Kotek korigoval výsledek krásnou hlavičkou.

Výsledek 1:4 ukázal naše slabiny. V každém zápase dostáváme velice jednoduché góly a i přes spoustu šancí jich dáváme příliš málo.