Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

AFK Sokol Dobřenice - TJ Sokol Lovčice 0:3 (0:1)

Branky: Koubek D., Chára, Volejník L.

Rozhodčí: Koki

ŽK: 2:1 (Duřt, Huňara)

K dalšímu domácímu utkání přijel vedoucí celek Lovčic. V zápase, ve kterém jsme postrádali několik hráčů, jsme chtěli lídra tabulky potrápit, dobře bránit a vyrážet k rychlým protiútokům. Hosté nás zprvu zatlačili do defenzívy, ale my odpovídali brejky, se kterými měla jejich obrana také hodně práce. Dlouho se nedokázal nikdo prosadit. Až zhruba ve 30. minutě zahrávali lovčičtí trestný kop z hranice velkého vápna a jejich hráč krásně trefil k tyčce, když měl Tomáš Brož zakrytí výhled stínícími protihráči – 0:1.

Stále jsme však hráli svoji hru, větší příležitost na srovnání jsme však neměli. Do konce poločasu měli hosté ještě dvě velké příležitosti, ale obrana si s nimi poradila.

Do druhé půle jsme nastoupili se stejným cílem. Pozorně bránit a podnikat protiútoky, které by hosty donutily k chybám a případně skórovat. Dlouho jsme lovčické k ničemu nepustili, ale naše šance nedokázali proměnit. Jako vždy následoval trest. V 75. minutě jsme chybovali na pravé straně obrany a hostující útočník s naší nešťastnou těší zvýšil skóre – 0:2.

Poté se ještě vytáhl Tomáš Brož, když vytáhl trestný kop na roh. V poslední minutě zápasu jsme ještě nedokázali ubránit rohový kop a hostující hráč mohl uzavřít účet zápasu – 0:3.