Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

FK Černilov - AFK Sokol Dobřenice 3:1 (2:0)

Branky: Hrubý J. 2x, Havlas ml. - Duřt

Rozhodčí: Hruška

ŽK: 1:0

K zápasu 12. kola jsme odjeli na půdu „béčka" Černilova. Čekalo náš utkání s porazitelným soupeřem, ve kterém jsme měli bodovat, protože jsme se potáceli na posledním místě. Ale tento důležitý souboj jsme nezačali zrovna nejlépe. Ve 12. minutě chyboval v bráně Tomáš Brož a domácí útočník trestal – 1:0.

Černilovští se poté dostali do několika šancí, hlavně z rohových kopů, naštěstí pro nás nebyli úspěšní. Poté jsme převzali iniciativu i my a pokoušeli se o vyrovnání. Několik slibných šancí na naší straně ovšem zůstalo nevyužito. I domácí mohli svůj náskok zvýšit, ale ani oni nebyli přesní. Až ve 40. minutě jsme neuhlídali další rohový kop a bylo to o dvě branky – 2:0.

Do druhého poločasu jsme vlétli a domácí nevěděli, kam dřív. Hned ze začátku druhé půle měl příležitost Ota Císař, ale samostatný únik nezakončil dobře. Zaslouženého snížení jsme se dočkali v 56. minutě, kdy se ve vápně důrazně prosadil Martin Duřt2:1.

Dále následoval jeden útok další, leč opět se nepodařilo branku vstřelit. Největší příležitost měl po samostatném sólu Standy Trnky Martin Duřt, ale orazítkoval jen tyč. Domácí vyráželi k rychlým brejkům, ale obrana byla pozorná. Dále jsme se tlačili do vyrovnání, byli lepší, ale nedařila se koncovka. Dokonce jsme měli i smůlu, když další velkou příležitost zastavila další tyč. A tak se ke slovu dostali domácí. Po našem chybném odkopu odcentrovali z levé strany a z „voleje" útočník v 78. minutě zvýšil – 3:1.

I přes inkasovanou branku jsme dál bojovali, ale už nezbyl čas na žádnou velkou příležitost. Proto jsme si z Černilova odvezli další porážku.