Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

TJ Slavoj Skřivany - AFK Sokol Dobřenice 2:0 (2:0)

Branky: vlastní (Nosek), Schubert

Rozhodčí: Pára

ŽK: 1:3 (2x Klempíř, Helebrant)

ČK: 0:1 (Klempíř)

Ve dvacátém kole jsme odjeli bojovat o body do Skřivan. Shodou špatných okolností nám chyběla hned šestice hráčů základní sestavy (Lexa, Krátoška, Špalek, Plachetka, Dvořák, Duřt), proto se o svoji šanci měli poprat hráči lavičky a pomoci nám byli také Jirka Moravec a Pavel Kučera. Hned od počáteční minuty převzali iniciativu domácí, kteří se tlačili před naši branku. Nepřesná koncovka však držela bezbrankový stav. Až v 19. minutě se skóre měnilo. Nebyli to však domácí, ale Jakub Nosek, který otevřel účet utkání. Po centru z naší levé strany špatně odhad míč a hlavičkoval přesně k tyči naší brány – 1:0.

I přes to jsme se dál snažili držet hráče Skřivan z dostřelu a vyrážet do rychlých protiútoků, ale nesehranost nás odsoudila k nezdaru. Ve 37. minutě neodpískal rozhodčí aut v náš prospěch a domácí pokračovali v akci, kterou dokázali proměnit v další gól. Po nedorozumění v obraně se k míči dostal skřivanský útočník a nemýlil se – 2:0.

Tímto výsledkem první poločas také skončil.

Do druhé půle jsme přeskupili řady a snažili se hrát bezpečně zezadu. Domácí se dál snažili o zvýšení svého náskoku, ale obrana byla tentokráte pozorná. My jsme se, oproti prvnímu poločasu, více osmělovali a ohrožovali soupeřovu bránu. Všechny střely však končily na pozorném brankáři. A protože ani domácí své šance nevyužili, skončil tento souboj dvoubrankovým vítězstvím Skřivan.