Dobřenice - Vysoká nad Labem 3:4 (2020-06-27)

Novinky

Rozlučka s podzimní sezonou 2017/2018

V sobotu 4.11. proběhla rozlučka s podzimní sezonou. Sice jsme se sešli v menším počtu členů, ale i tak jsme důstojně zhodnotili první půl rok sezony.

V neděli 5.11. jsme odjeli k odloženému utkání do Nepolis. Letos jsme s Nepolisami již odehráli druhé utkání a celkem jsme inkasovali 7 branek a to 5 ze standartních situací, tentokrát jsme prohráli 4:1.

Výhra nad Myštěvsí 2:1

DOBŘENICE - MYŠTĚVES B 2:1 (1:0)

Branky: Svoboda, Blažek - Jelínek

Sestava:

Kotek Ma.
Císař, Nálevka, Sadílek (45. Vrchota), Štajer
Svoboda, Hladký, Blažek, Dvořák (71. Balog)
Kotek Mi. (65. Tomíška), Koblása

V tomto zápase se nám podařilo po aktivní hře vstřelit těsně před půlí první gól zápasu. Po zranění vystřídal stopér Jan Sadílek a na jeho post se přesunul Otta Císař, který ač nikdy nehrál na této pozici, ho dokázal s přehledem zastoupit. V druhé půli jsme v 75. min zvýšili vedení na 2:0, ale již za 4 minuty hosti korigovali výsledek na 2:1. Tento jednogólový náskok se nám podařilo udržet až do konce a za výhru a odehraný zápas jsme sklidili od našich fanoušků děkovný potlesk. Děkujeme tímto všem přítomným.

Kotek Mi., Koblása

Ve slunečnou sobotu jsme odjeli odehrát zápas do Nového Města. V první půli zápasu jsme měli několik gólových šancí, které zlikvidoval brankář Čihák. Ke konci první půle se nejdříve zranik Jirka Kratoška a poté jsme dostali gól do kabin.

V druhé půli jsme se nám bohužel nepodařilo dát žádný gól, naopak velice důrazný soupeř v osobních soubojích nám postupně dal další 3 góly. Děkujeme fanouškům, že nás přijeli podpořit a snad je více potěšíme v příštím zápase.

Opětovné setkání s Převýšovem

DOBŘENICE - PŘEVÝŠOV 5:1 (2:0)

Branky: 3x Kotek Michal, 2x Koblása Pavel - Lochman

Sestava:

Sýkora
Císař, Nálevka, Sadílek, Štajer
Hladký, Svoboda, Blažek, Picka (60. Tomíška)

Opět jsme se setkali v letošní sezóně s mužstvem Převýšova, tentokrát v plné sestavě tzn. v 11 lidech.

Vstoupili jsme do zápasu s tím, že musíme dát více než 3 góly, abychom se pomocí scóre dostali v tabulce před Převýšov. Náš aktivní přístup a bojovnost brzy přinesly ovoce a poločas jsme uhráli s 2 brankovým náskokem. Zasloužil se o to také náš brankář Sejsa, který měl několik pěkných zákroků, které lze vidět i na videu. Zápas nakonec skončil výhrou 5:1, jenom je škoda, že se gólově neprosadili i další naši hráči.

Hladký, Svoboda (57. Kliment), Blažek, Dvořák

V nedělním zápase jsme přivítali na hřišti hráče Nepolis. Začátek zápasu jsme začali aktivněji a vypracovali jsme si několik gólových šancí, bohužel jsme nevystřelili pořádně na bránu. Soupeř naopak z minima získal maximum a ze standardních situací nám dal rychlé 3 góly