Po festivalu zahozených šancí vezeme z Kosiček 3 body ...

TJ SPARTAK KOSIČKY - AFK SOKOL DOBŘENICE 4:5 (3:3)

Branky: Libor BÍNA 3x,  Erik SVATOŠ,  Pavel KUTA

Lenomar (70. Brixi), Svatoš, Doležal, Hegr
Bína (89. Balog), Kuta

Erik Svatoš (asistent trenéra):
 2012-09-04 23.04.401
V Kosičkách jsme sehráli naprosto bláznivé utkání, které jsme si zcela zbytečně zkomplikovali lehkovážností v koncovce. V 15.min jsme vedli 3:0 a vytvářeli si další šance jak na běžícím páse a kdyby poločas skončil dvouciferným výsledkem v náš prospěch, tak by se nikdo nemohl divit...místo toho jsme však odcházeli do kabin za nerozhodného stavu 3:3. Druhá půle měla stejný scénář jako půle první...zahazovali jsme jednu loženku za druhou a i když jsme se opět ujali vedení, tak soupeř čtvrtou střelou na naši branku vstřelil čtvrtý gól a vyrovnal...spravedlnost ale nakonec nebyla slepá a po hezkém rozebrání domácí obrany se zakončením do prazdné branky jsme šli deset minut před koncem opět do vedení a tentokrát si ho už i pohlídali a dovedli zápas do vítězného konce...a co říci závěrem? Jak by řekl Ivánek Horníku, důležity jsou body a je jedno jak... i když po neděli asi nejen mě přibyl  nejeden šedivej vlas...