AFK Sokol Dobřenice - FK Černilov "B" 2:0 (1:0)

Branky: Císař, Kotek

Rozhodčí: Berky

ŽK: 2:1 (Dvořák, Helebrant)

Poslední zápas před domácím publikem a soupeř Černilov „B". Takový byl náš program 25. kola III. třídy. Soupeř, který se pohybuje ve středu tabulky, přijel s mladým týmem, který mohl být překážkou k důležitým 3 bodům do tabulky. My jsme nastoupili v kompletní sestavě, žádná z opor mužstva nechyběla. Utkání začalo náporem hostí, který jsme bez větších problémů přečkali a pomalu hru vyrovnávali. Postupně jsme se dostávali do dobrých příležitostí a slibných zakončení, ale hostující brankář byl pozorný. Ke změně skóre došlo až ve 35. minutě. Na rychlý pas Martina Dvořáka si zaběhl Ota Císař a prostřelil vybíhajícího gólmana Černilova – 1:0.

Uklidňující branka nás více nabudila, ale do konce poločasu se již nic významného nestalo.

Do druhé půle jsme chtěli vlétnout a přidat další gól, který by znamenal pohodu. Nejblíže tomu byl Marek Helebrant, který si naskočil na trestný kop Pavla Lexy, ale hostující brankář reflexivně vyrazil nad. Na hřišti bylo poté více méně jedno mužstvo a to to naše. Hosty jsme zatlačili na jejich polovinu a do větších příležitostí je nepouštěli. Naopak jsme to byli my, kdo měl mnoho šancí, střely a nespočet rohových kopů. Žádná akce však gólem neskončila. A protože jsme byli tentokrát trpěliví, přeci jen jsme se branky dočkali. Po chybě černilovského stopera utekl Michal Kotek a skóroval – 2:0.

O dvě minuty později šel znovu Michal sám na brankáře, ale neprostřelil jej. To již nikomu nevadilo, protože rozhodčí zápas ukončil.