Novinky

Zimní období přečkáme na prvním místě!

Autor : Pavel

Poslední zápas v letošním roce jsme jeli hrát do Klamoše. Doma jsme je porazili 1:0, střelou Václava Hladkého (ve 3 minutě) a věděli jsme, že tento zápas bude hodně bojovný.

Začátek zápasu byli aktivnější domácí. Dobrou kombinační hrou se dostávali do střeleckých šancí, ale v zakončení nebyli úspěšní. Těsně před poločasem jsme bohužel nedokázali zabránit pěkné střele k šibenici, na kterou byl Tomáš Sýkora krátký a tak jsme šli do kabimy za skóre 1:0.

V druhém poločase jsme se nevzdávali a snažili se o vyrovnání. Filip Koníček po kombinační hře prošel mezi 2 hráči s přesnou  střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Obě mužstva se snažila ze všech sil vyhrát a atmosféra nejen na hřišti trochu začala houstnout. V 81. minutě střídal Aleš Voltr za Filipa Koníčka a jeho čerstvé síly převážily misky vah na naši stranu, kdy sám před brankářem dokázal hlavou vstřelit vítězný gól. Domácí se ještě snažli z rohových kopů o vyrovnání, ale zachránilo nás dřevno a tak jsme se mohli radovat z vítězství 1:2.

Máme 35 bodů, 11 výher, 2 remízy a 1 prohru. Na druhém místě jsou Neděliště s 30 body a třetí je Klamoš s 29 body.

První jarní zápas se odehraje v o víkendu 28-29.3. 2020.