Novinky

11. až 13. kolo + videa

Autor : Pavel

11. kolo jsme jeli do Cerekvice, kterou jsme v poháru porazili 1:5. Začátek zápasu byli domácí aktivnější a bojovnější a tak od 16. minuty jsme prohrávali 0:1. Michal Kotek dokázal srovnat na 1:1 po krásné střele do šibenice. Náš tlak se začal stupňovat a prosazovali jsme se i střelecky. V 28. min Otto Císař a v 35. min Martin Štěpán. Do kabiny jsme šli za skóre 1:3.

V hruhé půli jsme jednou propadli v obraně a domácí srovnali na 2:3. Možné šance na remízu jim ale překazil Martin Štěpán dalšími 2 góly a tak jsme se mohli radovat z vítězství 2:5. Určitě jsme tím potěšili i naše fanoušky, kteří za námi přijeli.

Další zápas jsme odehráli doma proti mužstvu Libřic. Tento zápas nebyl moc fotbalový. Viděli jsme hodně zákroků, hádání a žlutých karet. V první půli jsme neviděli žádný gól, na začátku druhé půle se hosté ocitli ve velké šanci, trefili ale jenom brankáře a břevno. V 58. min po sólovém úniku Martin Štepán vstřelil úvodní gól 1:0. Mohli jsme skóre navýšit. Michal Kotek bohužel brankáře neprostřelil. Jak se říká, nedáš, dostaneš, tak jsme z dalšího protiútoku ikasovali na konečných 1:1.

Předposlední zápas podzimního kola jsme jeli do Sendražic. Zápas se nám velmi povedl. Střeleckou šňůru zahájil v 16. min Michal Lesák a poté 2x Michal Kotek. Poločas skončil 0:3. V druhém poločase se prosadil 3x Martin Štěpán, Michal Kotek a Václav Hladký. Zápas skončil 1:8.

Poslední zápas se jede do Klamoše v sobotu 9.11. od 14h.