Novinky

7. až 10. kolo + videa

Autor : Pavel

7. kolo jsme hráli doma proti mužstvu Lok. Hradec B. Již od 8. minuty jsme vedli zásluhou Michala Lesáka 1:0. Pak se deslší dobu nic nedělo až do 31. minuty. Během 11-ti minut se změnilo skóre na 6:1 záluhou Michala Lesáka a Martina Štěpána (4 góly). V druhém poločase střelil gól Václav Hladký a Otto Císař. Hosté ke konci zápasu pouze korigovali výsledek na konečných 8:2.

8. kolo se hrálo v Kosičkách. Vyhráli jsme ho s převahou 2:8. Střelci - Tibor Balog, 2x Michal Kotek, 2x Michal Lesák, Martin Štepán, Vávlav Hladký a Otta Císař

9. kolo se hrálo za deštivého počasí proti RMSK Nový Bydžov. Hosté si přijeli pro nějaký bod a bylo to na zápase vidět. Byli hodně aktivní a již v 15. minutě se jim podařilo hlavičkou překonat Tomáše Sýkoru. Na obou stranách byly velké šance, ale do poločasu se nic nezměnilo. V druhém poločase jsme se dokázali i prosadit a díky brejkům Michala Lesáka se nám podařilo otočit skóre na 2:1. Hostům se ale podařilo vyrovnat (T. Vacek střelil 2 gól) po nahrávce z malého vápna. Bylo to pro nás nepřijemné, ale nevzdávali jsme se a protože jedna střela na bránu byla zastavena rukou, čekala nás penalta, kterou Michal Lesák proměnil. Vedli jsem 3:2, ale do konce zbývalo ještě 8 minut. Hosté se hodně snažili, ale skóre se již nezměnilo.

10. kolo se opět hrálo doma, ale tentokrát v neděli proti mužstvu Hořiněvse. Čekal nás slunečný podzimní den. Skóre otevřel Martin Štepán, který vystihl nepřesnou malou domů a po obejití brankáře střílel do prázdné brány. Druhý gól střelil krásným padáčkem Václav Hladný. Dařilo se nám a za dvě minuty později Otto Císař hlavou zvýšil na 3:0. Hosté nepřestávali hrát a tak Tomáš Sýkora musel několikrát zasahovat. V 45. minutě založil Michal Lesák akci z půlky a po pěkné narážečce od Martina Štěpána zvýšil na 4:0.

V druhém poločase jsme nepolevili a užívali jsme si fotbal. Střelci - 2x Vávlav Hladký, 2x Michal Kotek a Otto Císař. Zápas skončil 9:0 a tak můžeme doporučit zkouknout ho i na videu.

Fotografie z tohoto zápasu od Václava Mašindy můžete nalézt na jeho facebooku.

Další zápas nás čeká proti mužstvu Cerekvice v sobotu od 15:30. Přijďte nás podpořit.