Novinky

4. - 6. kolo

Autor : Pavel

Prvního září jsme jeli na zápas do Probluze. Čekal nás zápas s bojovným soupeřem a několik hráčů z něho bylo tak pokopáno, jako už dlouho nezažili. Šance byly na obou stranách. Několik tutovek se nám nepodařilo dát, tak jediný náš gól střelil Michal Lenomar v 35. minutě bodlem. Další góly jsme bohužel nedali a z brejků byla 2x úspěšnější Probluz. Prohráli jsme 2:1.

V týdnu jsme jeli hrát pohár do Cerevice, kterou jsme porazili 1:5 a tak na jaře budeme hrát proti Lok. Hradec B.

Další zápas se hrál v Dobřenicích proti mužstvu Libčan. Dobřenice vyhrály 1:0 po vlastním góle hostů.

Minulý týden jsme jeli hrát zápas do Neděliště, které se právě nacházelo na prvním místě. První gól vstřelili domácí ve 12. minutě. Za chvíli jsme dokázali srovnat na 1:1 z penalty - Václav Hladký. v 25. minutě jsme opět prohrávali 2:1, ale již za 3 minuty jsme opět vyrovnali - Pavel Koblása. V první půli další gól již nepadl.

V druhém poločase střelil 2 góly Pavel Koblása (hatrick), bohužel se domácím podařilo vyrovnat v 92. minutě na 4:4.

Příští zápas se hraje v Dobřenicích, již od 16:30 proti mužstvu Lok. Hradec B, se kterým máme stejný počet bodů (13). Diváci mohou těšit na vyrovnaný zápas.