Novinky

Video a fotografie - Vysoká n.L., Libčany

Autor : Pavel

Zápas proti Vysoké n.L. jsme začali aktivněji a vytvořili jsme si několik pěkných příležitostí, bohužel bez vstřelení gólu. Soupeči v 29. minutě využili špatnou domluvu hráčů s brankářem a podařilo se jim zvýšit na 0:1. Do poločasu se již skóre neměnilo.

V druhém poločase byl zápas vyrovnanější a hosté byli úspěšnější střelecky. V 58. minutě zvýšili na 0:2, ale Dobřenice se nevzdávaly a 65. minutě Michal Kotek snížil na 1:2. Snažili jsme se o vyrovnání, ale hostům se dařilo úspěšně pronikat do otevřené obrany a vstřelit góly v 71. a 75. minutě. Přestože na světelné ceduli svítilo 1:4, nevzdávali jsme se a Otta Císař po 4 minutách snížil na 2:4. Nepřestávali jsme kombinovat ale další gól jsme nedali, naopak hosté v 92. minutě zvýšili pěknou střelou na výsledné skóre 2:5.

Další týden jsme opět hráli doma proti mužstvu Libčany B. Před zápasem jsme popřáli Tomáši Nálevkovi k jeho kulatým narozeninám.

První gól dal Michal Kotek již v 8. minutě po křižné nahrávce od Pavla Koblásy, který vybojoval míč u lajny a přesně nacentroval. Již v 20. minutě Michal Lesák zvýšil na 2:0. Vypadalo to na snadný zápas, ale Libčany stihly rychle vyrovnat po střele z centru na bližší tyč a ze hry. Skóre 2:2 se do poločasu již nezměnilo.

V druhém poločase Michal Kotek zvýšil na 3:2 z malého vápna po nahrávce Pavla Koblásy. Michal Lesák měl během zápasu několik vložených šancí. V 63. minutě se probojoval k míči, který brankář vyrazil před sebe a zvýšil na 4:2. Hosté stále nepřestávali hrát a bojovat. V 77. minutě proměnil J. Mádlo penaltu a tak se opět muselo bojovat. Další góly přidal M. Kotek v 83. minutě, chvíli po něm Tomáš Nálevka vstřelil gól z pokutového kopu a uzavřel skóre na konečných 6:3

Zápasu se v hledišti zůčastnil fotograf Václav Mašinda a tak si můžete prohlédnout jeho profesionální fotografie ze zápasu.