RMSK Cidlina Nový Bydžov "C" - AFK Sokol Dobřenice 7:2 (1:1)

Autor : Tomáš

Branky: Donát 2x, Pánek L. 2x, Pánek A., Vojtěch, Doskočil

Rozhodčí: Papík

ŽK: 0:0

Dvaadvacáté kolo III. třídy nás zavedlo na půdu Nového Bydžova „C" do Chudonic. Do zápasu se nám opět omluvilo několik hráčů, proto se do sestavy znovu dostal trenér Petr Klempíř. Utkání jsme nezačali špatně, drželi jsme míč na svých kopačkách a v příhodných okamžicích jsme posílali míč na naběhnutého Michal Kotka a Otu Císaře. Asi ve 20. minutě naběhl na tento dlouhý balon právě Michal, jeho střelu ještě domácí brankář vyrazil, ale zpět Michalovi, který do prázdné brány skóroval – 0:1.

Dále jsme hráli lepší fotbal než domácí, měli více ze hry a domácí jen sporadicky ohrožovali naši bránu. Dvě minuty před koncem poločasu jsme však udělali chybu a Nový Bydžov z trestného kopu srovnal – 1:1.

Do druhé půle jsme nastoupili s nečekaným despektem a nevůlí hrát. Naopak domácí zabrali a tomu i odpovídal průběh poločasu. V 50. minutě neodmával domácí, do té doby dobrý, pomezní rozhodčí jasný ofsajd a už jsme prohrávali – 2:1.

Branka na nás působila jako deka. Přestali jsme úplně hrát a domácí přidali další gól – 3:1.

Poté zahodil obrovskou příležitost ke snížení Ota Císař, když minul bránu. Novobydžovský tým nás pak úplně vymazal ze hřiště a postupně přidával jednu branku za druhou. V 80. minutě byl stav již 7:1 a my všichni si přáli být doma. Poslední branku zápasu vstřelil asi 3 minuty před koncem Ota Císař – 7:2.

Doufejme že nás zápas v Chudonicích nabudí do posledních čtyř kol a nepoznamená nás v dalším boji o záchranu.