TJ Sokol Myštěves "B" - AFK Sokol Dobřenice 1:2 (1:0)

Autor : Tomáš

Branky: Čížek - Kotek, Kuta

Rozhodčí: Stránský

ŽK: 0:2 (Trnka, Kuta)

Ve 24. kole jsme odjeli k zápasu do Myštevsi. Mladý tým domácího „béčka“ pro nás jistě neměl být snadným soupeřem, přestože jsme tohoto soupeře na podzim porazili 5:1. K zápasu neodcestovali zranění Roman ŠtajerPavel Vrchota, jinak jsme byli kompletní.

Od první minuty jsme se tlačili do zakončení a neustále ohrožovali branku domácích. Přesto to byli právě oni, kteří skórovali. V 10. minutě jsme nedokázali odkopnout míč do bezpečí, myštěveský útočník se prodral k zakončení a podle vybíhajícího Tomáše Brože otevřel účet zápasu – 1:0.

To byla pro nás sice studená sprcha, ale nevzdávali jsme se a dál bojovali. Jeden útok stíhal druhý a bylo jen naší neschopností nebo dobrými zákroky domácího brankáře, že jsme do konce poločasu nedokázali vyrovnat.

Druhá půle začala opět naším náporem, nicméně žádná z příležitostí se neujala. Dobývání domácí branky se stalo naší noční můrou, kdy jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Ale štěstěna se na nás nakonec usmála a my byli odměněni za naši snahu. V 70. minutě odcentroval z levé strany Martin Dvořák, k údivu všech levou nohou, a Michal Kotek hlavou vyrovnal – 1:1.

Poté se hra na chvíli vyrovnala a své příležitosti měli i domácí, ovšem s nulovým úspěchem. O vítězi se tak rozhodlo v závěrečných minutách. V 88. minutě poslal dlouhý pas Marek Helebrant na Michala Kotka, ten prodloužil na Pavla Kutu, který nedal gólmanovi šanci a otočil vývoj utkání ve prospěch našeho týmu – 1:2.

Do konce utkání se již nic nestalo a tak jsme si po velkém boji odvezli 3 body.