AFK Sokol Dobřenice - TJ Sokol Lovčice "B" 7:0 (1:0)

Autor : Tomáš

Branky: Trnka 3x, Lexa 2x, Dvořák, Císař

Rozhodčí: Markvart

ŽK: 0:2

Po týdenní pauze, kdy jsme si užívali volna, jsme, opět na domácím hřišti, přivítali tým Lovčic, konkrétně B-tým. Ani tentokrát jsme nebyli kompletní, chyběli Erik SvatošPavel Kuta.

Zápas začal lépe pro hosty, kteří měli již ve druhé minutě gólovou příležitost, kdy se po rohu dostali k dorážce, která, ač zblokována, udělala naší obraně dost starostí. První půlhodinu se hrál fotbal, ve kterém jsme měli více možností ke skórování my, hosté vyráželi k brejkům, které byly zastavovány pozornými beky. Nám se nedařilo přesně zakončit, střely Standy TrnkyMartina Dvořáka skončily vysoko nad. A tak první gól padl až ve 33. minutě, když si hosté dali vlastní gól po přímém kopu Pavla Lexy1:0.

Tímto výsledkem byl i poločas uzavřen, přestože jsme měli nejméně pět 100% příležitostí.

Do druhé jsme šli se snahou o brzké vstřelení branky, abychom se uklidnili. To se nám podařilo v 54. minutě, kdy se prosadil Standa Trnka2:0.

Dále jsme byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem, ovšem bez gólového efektu. Hosté se povětšinou bránili a dobrý výkon brankáře jim držel naději na lepší výsledek. V 70. minutě však Standa Trnka vstřelil další branku, čím úplně otupil odpor Lovčic – 3:0.

Za další čtyři minuty se trefil Martin Dvořák4:0 a o další tři později ještě Ota Císař5:0.

Dokonce se povedl i hattrick, v 83. minutě uzavřel svoje nebývalé střelecké hody opět Standa Trnka6:0.

Poslední slovo si vzal střelec úvodního gólu Pavel Lexa a minutu před koncem uzavřel celkové skóre zápasu – 7:0.