Spartak Kosičky - AFK Sokol Dobřenice 14:2 (3:2)

Branky: 7x Koliáš, Mráz, 2x Žaloudek, 2x Zich, 2x Černý - Lenomar, Císař

Zasadil
Trnka, Kvasnička, Brixi, Hladký
Císař, Štěpan, Dudek, Lenomar
Kuta, Balog

Už před utkáním bylo jasné, že nás čeká těžké utkání neboť tým Kosiček se pořád ještě mohl prát o možnost postupu do vyšší soutěže. Nicméně největším problémem ještě před úvodním hvizdem byla zcela tristní sestava dobřenických. Slovy osm! Osm hráčů v poli jsme měli k dispozici proti již zmíněnému soupeři. Takovou hořkost asi dlouho nikdo z hráčů nepamatuje.

Od počátku utkání bylo jasné, jak bude celá hra vypadat. Nicméně bojovnost, slušný výkon brankáře Zdeňka Zasadila či snad nepřesnost a jistá nesouhra domácích zapříčinili, že v 20 minutě prvního poločasu to bylo "pouze" 3:0 pro domácí, z toho jednu branku vstřelili domácí borci z pokutového kopu. V druhé polovině poločasu se hra lehce přibližovala vyrovnané partii a ze dvou breakových situací se dokonce Dobřenicím podařilo snížit na "uctyhodných" 3:2 a zakončit tak první poločas utkání lehce pozitivně.

Po lehce delší pauze jsme se vrátili na trávník se snahou poslední síly věnovat obraně a udržení "slušného" výsledku. Opak byl však pravdou a s postupně odcházejícími fyzickými a hlavně psychickými silami si hráči Kosiček doma otevřeli střelnici.

Zbytek druhého poločasu už asi nepotřebuje komentář, vzhledem ke konečnému výsledku utkání. Úroveň celého zápasu ke konci ještě podtrhla potyčka mezi jedním z dobřenických hráčů se skupinkou domácích a to jak hráčů, tak fanoušků.

Celkově se celé utkání dá hodnotit jako nezdařené - krom bojovnosti a snahy s hrdostí dohrát to byla doslova blamáž se značným nervovým zakončením.

Nutno celou událost hodit za hlavu a pozvat fanoušky na závěrečné utkání již tuto sobotu do Myštěvse a rozloučit se tak s již téměř uplynulou sezónou.