Vítězství nad Kunčicemi věnované Mírovi Černému

AFK SOKOL DOBŘENICE - SK BYSTŘIAN KUNČICE 5:1 (1:1)

Zasadil
Brixi (46. Lexa),Rahimič (46. Hladký ), Kvasnička, Trnka,
Císař, Kopta, Lenomar, Dudek
Kuta, Štepan (80. Balog)

V pátek 27.5. jsme sehráli přesunuté utkání s rezervou Kunčic, která se díky výsledkům především v jarní části soutěže nachází na chvostu tabulky.

Soupiska kunčických playerů byla plná jmen viděných spíše v 1.A třídě a tak jsme se mohli těšit na slušný fotbalový zážitek. Za velmi pěkného počasí začalo utkání z obou stran dost aktivně a očekávalo se, kdo vsítí branku jako první. Bezgólový stav trval přibližně 20 minut, když se po pěkné kombinaci opět ukázal Dobřenický střelec Martin Štěpan a otevřel skóre utkání - 1:0.

Následovala řada pokusů o navýšení skóre a uklidnit tak situaci do skončení poločasu. Avšak po 2 - 3 velmi slibných šancí, které však domácí neproměnili následoval "trest", když se po kraji hřiště dostal hostující hráč až na hranici malého vápna domácích, prudký centr se snažila obrana odvrátit, avšak nastřelila pouze dobíhajícího útočníka, který prostřelil brankáře Zdeňka Zasadila - 1:1. To už byla 42. minuta utkání a do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu.

V poločasovém programu byla jedinou hvězdou na zeleném pažitu oslavující ikona dobřenického fotbalu, dlouholetý trenér i hráč pan Miroslav Černý, kterému přítomní tak mohli poblahopřát k 60. kulatým narozeninám. Mírovi přejeme do dalších let mnoho zdraví, štěstí a rodinné pohody.

Do druhého poločasu obě mužstva drobně prostřídala a pokračoval souboj o stržení 3 bodů za vítězství. Již v 47. minutě ukončil nepřehlednou situaci před hostujícím brankářem důrazný Vašek Hladký a Dobřenice se tak ujali
vedení - 2:1. Hra byla však nadále vyrovnaná a rozhodně se nedalo říci, že by někomu takový výsledek stačil.

Pouhých 8 minut však stačilo již zmiňovanému Martinovi Š., aby za přispění Pavla Kuty a dalších zkompletoval svůj hattrick, takže v 60. minutě to bylo už 4:1 pro domácí.

Poslední střelcem byl po delší době konečně dobřenický nezmar a střelec Pavel Kuta, který elegantním gólem uzavřel účet utkání na konečných 5:1.

Děkujeme fanouškům za slušnou podporu a dovolujeme si je pozvat na těžké dvojí utkání na hřištích hostů.