Společenský ples AFK Dobřenice

Novinky

Zápasy v 41. týdnu

Starší přípravka odehrála dva zápasy v Prasku. První prohrála 13:2, kde oba naše góly dával J. Kuric a druhý prohrála 6:0. Příští zápasy se odehrají v sobotu od 10h a 11h doma s mužstvem Skřivany/Červeněves.

Mužstvo chlaů jelo do Kunčic. Oboustranně vyrovnaný a bojovný zápas nakonec vyhrálo mužstvo Kunčic 2:0. V průběhu zápasu obě mužstva měla několik tutových šancí, které neproměmila. V druhém poločase byly úspěšnější Kunčice po střele z velkého vápna. Měli jsme několik nadějných šancí na vyrovnání, ale je zapotřebí ještě zapracovnat na zakončení. Nakonec Kunčice zvýšily na 2:0 pěknou střelou přes zeď.

Zápasy v 39. týdnu

Starší přípravka zavítala do Lovčic. Mužstvo Lovčic vyhrálo 7:1 a 9:0. a náš jediný gól dával J. Kuric.

Další zápasy budou proti mužstvu Cerekvice/Probluz, které letos ještě nevyhrálo a jednou remízovalo. Očekáváme vyrovnané a na góly bohaté zápasy.

 

Chlapi odehráli zápas v Libčanech. Začátek zápasu byli aktivnější domácí a z brejku se jim podařilo dát bodlem gól (1:0). Naše koncovka bohužel nebyla úspěšná, většina střel mířila mimo bránu i v hodně slibných situacích.

Druhý poločas jsme byli aktivnější a snažili jsme se o vyrovnávací gól. Bohužel jsme z přečíslení dostali další gól (2:0). Ke konci zápasu měl O. Císař velkou šanci o změnu scóre, bohužel se mu nepodařilo brankáře obstřelit. Fanoušci mohli také vidět pekný zákrok T. Sýkory, který dokázal vyrazit prudkou střelu jdoucí pod břevno. 

Bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku a bez gólů se nedá vyhrát. Fanoušci ale viděli pěkný a bojovný zápas.

Další zápas nás čeká v neděli doma od 16h proti RMSK Cidlina B, aktuálně umístěném na 4. místě (4 výhry a 2 remízy).

Zápasy v 38. týdnu

Starší přípravka odehrála dvě velice úspěšná utkání proti mužstvu Kosiček. Oba dva zápasy vyhrála a to 5:1 a 4:1.

Góly: 5x R. Tribula, 1x J. Kuric, 2x V. Tomášková a 1x M. Jedlička

 

Chlapi odehráli zápas ve Vysoké n.L., který prohráli 0:5. Sešlo se nás pouze 12, neboť nemohli kluci z HK a T. Nálevka má stop na 1 zápas po udělení červené karty.

Domácím výhru zajistili 2 střelci (3x Homolka a 2x Jandík), kdy své první góly dali již v 8 a 11 minutě zápasu.

Bohužel skabší hráčská účast nás čeká i v následujícím zápase v Libčanech.

Zápasy v 37. týdnu

Starší přípravka odehrála o víkendu zápas v Nepolisech. Nepolisy vyhrály oba zápasy 7:2 a 4:0. Góly za Dobřenice dával D. Marýzek.

Chlapi doma přivítali mužstvo Libřic. Ve vyrovnaném zápase dali hosté ve 14. minutě pěkný gól z 20-25 metrů. Hosté měli více gólových šancí, ale do poločasu se již skóre nezměnilo.

V druhém poločase byl v 70. minutě T. Nálevkou zastaven pronikající útočník, za což uviděl červenou kartu. Z následujícího trestného kopu se změnil výsledek na 0:2. Od tohoto okamžiku hosté převzali iniciativu a byli úspěšní i gólově. Konečný výsledek byl 0:5. V příštím kole se zajíždí do Vysoké n.L. která se nyní nachází na 10. místě.

Zápas s Klamoší a Nedělištěm

V neděli 2.9. jsme doba odehráli za deštivého počasí zápas s Klamoší. Střelecky aktivnější hosté zvítězili 0:2.

V sobotu 8.9. jsme jeli hrát do Neděliště, které jsme prohráli 2:1. Gól dával Václav Hladký.

Rychlý kontakt

Amatérský fotbalový klub Sokol Dobřenice
503 25 Dobřenice

Předseda
Jan Veselý
+420 725 441 093

Činovník
Otto Císař
+420 603 259 290

FAČR číslo klubu: 5210031

Bankovní spojení:
ČSOB, a.s. pobočka Hradec Králové
Číslo účtu: 189 293 547 / 0300